Hastaneler

Tıp Merkezleri

MedAssist, en iyi hizmeti ve tedaviyi, fiyat/kalite ilişkisini en uygun seviyede tutarak sizlere sunmayı öncelik haline getirmiştir.

Önerdiğimiz hizmetlerin ve tavsiye ettyiğimiz kurumların Joint Commission International (JCI) ve dünya standartlarına uygunluğu ve dünya çapında yetkinlik sahibi olmaları bizim vazgeçilmez önceliklerimizdendir.

Sizlerin hayat boyu sağlık ve Wellness konularında yanınızdaki yardımcınız olmayı amaçladığımız için uzun bir yolculuk, ömür boyu sürecek bir serüven hedefliyoruz. MedAssist, birlikte çalışacağı Tıp Merkezleri ve Hastaneleri seçerken çok dikkatli ve özenli davranarak onların ruhsat, yetki ve yeterliliklerini titizlikle inceler.

Acıbadem Hastaneleri

1991 yılında bir semt hastanesi olarak kurulmuştur. Günümüzde ise 4 ülkede toplam 22 hastane ve 15 klinikle hizmet veren Acıbadem Sağlık Grubu’nun, destek hizmet şirketleri ve üniversitesi mevcuttur. Acıbadem Sağlık Grubu’nun bünyesinde 22 hastane, 15 tıp merkezi, 3.500 doktor ve 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanı bulunmaktadır. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet vermektedir.

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Sağlık Grubu uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermektedir ve sağlıkta uluslararası kalite belgesi olan JCI Akreditasyon Belgesi’ne sahiptir. Bugün alanlarında uzman yüzlerce doktor, hemşire, sağlık personeli ile tüm hizmet noktalarında, ileri tanı tedavi yöntemlerini son teknolojik tıbbi cihazlar ve yakın ilgi ile birleştirerek, şifa dağıtmaktadır. Bilimsel araştırmalara önem vererek hasta odaklı hizmet politikası, tıbbi etik değerlere bağlılığı ve kalite değerleri ile hastalar için vazgeçilmez bir adres olmuştur.

MLP Care

Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care; çeyrek asır önce Medical Park ile yolculuğuna başlamış ve günümüzde Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi markalarıyla güçlü bir şekilde devam etmektedir. Bugün 17 ilde 31 hastanesi 6.017 yatak kapasitesive toplam 16.460 çalışanı ile sektöre yön veren en büyük sağılık grubu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Esthetica Sağlık Grubu

Ethica Sağlık Grubu’nun bir iştiraki olan Estethica; Ataşehir, Bakırköy ve Levent lokasyonlarında hizmet veren; en gelişmiş teknolojiler, alanında uzman doktorlar ve tecrübesiyle öncü estetik cerrahi merkezlerindendir. Estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve saç sağlığı, sağlıklı yaşam ve beslenme, dermatoloji ve medikal estetik, ağız ve diş sağlığı, varis ve akupunktur kliniklerinde hizmet verir.

Gelişmiş AR-GE merkezi, estetik cerrahi merkezi, alanında uzman ekibi, tam donanımlı klinikleri ile, şimdilik üç lokasyonda hizmet vermeye devam etmekte, sürekli kendini ve hizmet kalitesini artırmak adına çalışmaktadır.

Estetik International

Estetik International’ın, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de dört ayrı hizmet noktası ile toplam 7 şubesi bulunmaktadır. ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerine ilişkin yatırımlar yapmaktadır. Doctor B yönetmenliğinde, estetik cerrahi ve medikal estetik alanında uzman hekim kadrosu, 150 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışanı, estetik cerrahi alanında dünyayla eş zamanlı, uygulamalar ve yenilikler, inovatif, çağdaş ve araştırmacı alt yapı, son teknoloji cihazlar, güvenli, steril ve modern yerleşkeler, açık, net ve geribildirim alınan hasta hizmetleri ağı, güçlü bir çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın her türlü ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, kalifiye, konusunda uzman, hasta birimi ile ziyaretçilerine servis vermeye devam etmektedir.

Florence Nightingale

Florence Nightingale, 1998’de Kadir Has Vakfı ile birlikte Kadir Has Üniversitesi’ni kurmuştur. Bu üniversite bünyesindeki Tıp Fakültesi, Hemşirelik Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Lisans Bölümleri Florence Nightingale’in önem verdiği ciddi kuruluşlar olmuştur. 2006 yılında Kadir Has Üniversitesi’nden ayrılarak şu anda yaklaşık 3000 öğrencisi bulunan Türkiye’nin ilk sağlık üniversitesi olan İstanbul Bilim Üniversitesi kurulmuştur. Florance Nightingale’in ikinci hastanesi olan Avrupa Florence Nightingale özellikle çocuk hastalıkları, diş ve çene cerrahisi, kadın doğum ve göz olmak üzere tüm branşlarda hizmet vermektedir. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi ve Kanser Merkezi’nin açılışı Amerikalı uzmanların katılımı ve ortak yatırımıyla gerçekleştirilmiştir. Uzmanlaştıkları tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluştur.

Hospitadent

2006 yılında kurulan Hospitadent, “İlk günden beri, bütün işimiz diş” sloganıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında 18.000 metrekarelik çalışma alanında yapılanan 11 şubesi, modern tıbbi cihazları, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle Hospitadent, diş tedavisinde standartları yükseltmektedir. Bağcılar’da açılan ilk merkezin ardından 2008’de Fatih’te, 2009’da Çamlıca’da, 2011’de Pendik ve Mecidiyeköy’de şubeleşen Hospitadent, 2012’de Almanya Frankfurt’ta ilk yurt dışı şubesinin açılışını yaptı. Ardından Bakırköy’de açılan yeni bir merkez ile şube sayısını artıran hastane grubu, 2014’te Kayseri’de, 2015’te Hollanda Den Haag’da, 2018’de Şerifali’de yeni diş hastanelerini hizmete sundu. Sayıları hızla artan şubelere ek olarak 2008 yılında uzman hekimlerle teknik personelin mesleki gelişimi ve teknolojik yenilikler konusunda sürekli eğitimi için Hospitadent Akademi kurulmuştur. Her şubesinde üstün teknolojik altyapı sunan Hospitadent, bireysel ve uzun ömürlü diş tedavisi yaklaşımıyla hastalarına hizmet ediyor.

NB Kadıköy Hastanesi

NB Kadıköy Hastanesi; Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı’nın hastanesi olarak kâr amacı gütmeyen, topluma sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulmuştur. Hastaneye 1955 yılından bugüne Türk Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı’nın hizmet bayrağını taşıyan, ülkenin Diyabet ve Obezite tedavisinde modern tıbbın yerleşmesi için büyük çaba harcamış olan Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık’ın ismi verilmiştir. Türk Diyabet Cemiyeti ve Diyabet ve Obezite Vakfı’nın birlikte 62 yıllık insan sağlığının korunmasına hizmet yolculuğunda; NB Kadıköy Hastanesi tıp bilimine evrensel düzeyde katkı sağlamak vizyonuyla hizmet sunmaktadır. İstanbul’un iş ve yerleşim merkezi olan Kadıköy’de, genel sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane, insan hayatında çok önemli sonuçlar doğuran kronik hastalıkların başında gelen Diyabet ve Obezite’nin tanı ve tedavisinde uzmanlaşmıştır.

DünyaGöz Hastaneleri

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti vermektedir. Ülkede branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 28 ayrı noktada sağlık hizmeti vermektedir. Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 250 kişilik medikal kadrosu, 2000 personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline gelmiştir. Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 147 ayrı yabancı ülkeden yılda ortalama 80 bin hastaya hizmet vererek Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’yle ödüllendirilmiştir.

Cosmodent

Cosmodent’in ilk ofisi 1994 yılında Şişli’de kurulmuştur. 2006 yılında ise Cosmodent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Kemer Şubesi kurulmuştur. Kurumsal yapısı, uluslararası standartlara uygun hijyen koşulları ve deneyimli sağlık personeli ile Cosmodent diş alanında öncü olmuştur. Her bir vakanın bireysel olması açısından diş hekimliğinin çok hassas bir alan olduğunun altını çizen Cosmodent her bir hasta ayrı değerlendirerek kişiye özel tedavi planı hazırlamaktadır. Genel diş tedavi prosedürleri dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere Cosmodent en yeni teknolojiler ve en gelişmiş teknikleri ile ağız sağlığına ilişkin her türlü tedaviyi en kaliteli eşkilde hastalarına sunmaktadır.

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top