Nasıl Çalışıyoruz?

How does It work?

1. Adım: MedAssist ile kontağa geçin

Bizlere internet sitemizden, WhatsApp’tan mesaj atarak veya +90 (543) 542 86 50 numaradan ücretsiz arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere maksimum 12 saat içinde yolculuğunuzu planlamak için geri dönüş sağlayacağız.

2. Adım: Seçeneklerinizi dinleyin!

Profesyonellerimiz ihtiyacınız ve tercih ettiğiniz tedavileri öğrendikten sonra anlaşmalı kurum doktorlarımız ile de görüşerek sizlere özel olarak sunulacak en uygun çözüme ilişkin çalışmalarını yapacaklar.

3. Adım: Tedavinizi Planlama

MedAssist olarak işimizi çok ciddiye alıyoruz! Sizin sağlığı ve mutluluğu bizim önceliğimiz olduğu için en uygun tedavi planını bulmayı amaçlıyoruz. Sizlere en makul teklifi yollayabilmemiz için öncelikle tarafınıza yollayacağımız “Medikal Tedavi Formu”nu doğru, güncel ve gerçek bilgilerle doldurmanız gerekmektedir. Bu form doğrultusunda profesyonel doktorlarımız ile görüşmeler yapılacak ve tedaviniz titizlikle planlanacaktır.

Sizlere MedAssist tarafından atanacak olan danışmanınız her adımda hem sizin hem de sevdiklerinizin yanında olacak ve tüm sorularınız/talepleriniz için tüm gün ulaşılır olacaktır.

4. Adım: Rezervasyonların Yapılması

Tedavi planınıza karar verdikten sonra tedavi göreceğiniz hastane/klinik randevunuzu; otel, konaklama ve diğer isteklerinize dair her türlü rezervasyonu siz gelmeden önce yapacağız. Bunlara ek olarak, talep etmeniz durumunda uçak ve diğer ulaşım ayarlamalarını da sizler için halledeceğiz.

MedAssist ile Türkiye’deki sağlık yolculuğunuz eşsiz olacak çünkü sadece tedavi boyunca değil, tüm seyahatiniz süresince siz ve aileniz için her türlü sosyal etkinlik ve organizasyonlar konusunda sizlere destek olacağız.

5. Adım: İstanbul’a Hoşgeldiniz!

İstanbul’a iniş yaptığınızda MedAssist sizleri havaalanında karşılayacaktır. Yolculuğunuzdan önce sizlere özel hazılanmış olan programınız iletilecektir. Tümüyle rahat hisssetmeniz açısından programınızın her adımını beraber hazırlayacağız ve tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda planlama yapacağız.

Tüm hareketleriniz için gerekli transfer araçları ayarlanacak olup talebiniz doğrultusunda otelden ek hizmetler de alabileceksiniz. Ana dilinizi konuşan bir çevirmen talebiniz doğrultusunda sizin hizmetinizde olacaktır.

Bunlara ilaveten zaten MedAssist ailesi 7/24 hem kalış süreniz hem de sonrasında sizinle ilgilenmek için görev başında olacaktır.

Eve Dönüş

İstanbul’da geçirdiğiniz harika zaman ve en uygun sağlık hizmetine en iyi şekilde kavuştuktan sonra artık eve dönme zamanı!

MedAssist tüm hastaları ile hayat boyu sürecek bir ilişki geliştirmeyi amaçlıyor. Sizlerin fiziksel, ruhsal sağlığı, kişisel Wellness’ınız ve tüm vücüt bütünlüğünüze dair memnuniyetiniz bizlerin başarısının göstergesi olacaktır.

Tedavi süreci kadar sonraki iyileşme süreci de MedAssist için çok önem taşımaktadır. Kontolleriniz ve checkuplarınız tamamlandıktan sonra uzmanlarımız sizlere evlerinize döndüğünüzde ne yapmanız gerektiğini teker teker anlatacaklardır.

Sonrasında MedAssist her zaman nasıl olduğunuzu sormak veya zamanla ortaya çıkabilecek sorularınızı cevaplamak için yanınızda olacağız.

Tekrar görüşmek üzere!

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top