IVF ve Üreme

your medical journey assistant

IVF & Fertility

IVF ve Üreme

Gelişmiş yardımcı üreme teknolojisi ile artık hamile kalma ve çocuk sahibi olma oranları çok yükseldi. Çocuk sahibi olamayan çiftlere uygulanan ve uzun süredir kullanılan bir yardımcı üreme tekniği olan Tüp bebek (IVF) yöntemi, en çok kullanılan kısırlık tedavilerinden biridir.

MedAssist size önereceği klasik tüp bebek yöntemi veya mikroenjeksiyon yöntemi ile sağlıklı bir bebek sahibi olma hayalinize yardımcı olacaktır.

Birlikte çalıştığımız tıbbi tedavi merkezlerimiz üremeye ilişkin IVF, intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu, embriyo ve sperm dondurma, rahim içi inseminasyonu ve yapay rahim gibi birçok tedavi yöntemini sunmaktadır.

Bize Ulaşın

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top