Kanser Tedavisi ve Onkoloji

your medical journey assistant

Cancer Care & Oncology

Kanser Tedavisi ve Onkoloji

Türkiye gelişmiş tıp hizmetleri, teşhis, tanı ve uzun vadeli kanser tedavisinde son teknolojiyi makul bir fiyata sunmaktadır. Öte yandan çağımızın hastalığı kanserin, dünyada ve Türkiye’de görülme sıklığı her geçen gün artmaktadır. Kanser tedavisi, farklı birçok uzmanlık dalının bir arada çalışmasını gerektiren birtedavi grubudur. Cerrahi branşlar, Radyasyon ve Medikal Onkoloji uzmanları süreç boyunca birlikte çalışır. Teşhis sırasında ise patolojinin yanı sıra radyoloji ve nükleer tıp bölümleri önem taşır.

Kanser ve onkoloji tedavilerinde öngörülemeyen yüksek fiyatlar süreç sırasında ortaya çıkabilmektedir. Kemoterapi, radyoterapi, ameliyat, kök hücre tedavisi gibi tedaviler tanı konulduktan sonra MedAssist yetkililerince size farklı paketler şeklinde önerilecektir.

Erken teşhis ve doğru tedavi kanser tedavilerinde veya kanser olmaya yatkın kişilerde hayati önem taşır. Düzenli kanser taraması ile kendinizi veya sevdiklerinizin hayatını kurtarabilirsiniz.

Bize Ulaşın

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top