Obezite Ameliyatı

your medical journey assistant

Obesity Surgery

Obezite Ameliyatı

Sağlığınıza ve doğal görünümünüze kavuşmak için geçireceğiniz bu ameliyat ile sadece hayat kalitenizi ve kendinize güveninizi geri kazanmayacaksınız, aynı zamanda yepyeni bir başlangıca sahip olacaksınız.

MedAssist danışmanları olarak obezite cerrahisi tekniği ile kilo vermeye ek olarak, önermekte olduğumuz balon tedavisi, mide bypassı, mide botoksu ve tüp mide ameliyatı gibi çözümler ile sizin için en doğru olan operasyonu bulacağız.

Sizinle sağlıklı kilo kaybı sürecinde de birlikte olacak, sonrasında olası vücut deformasyonlarını giderecek tedavi planını birlikte oluşturacağız.

Bize Ulaşın

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top