Plastik ve Kozmetik Cerrahi

your medical journey assistant

Plastic & Cosmetic Surgery

Plastik ve Kozmetik Cerrahi

MedAssist yeni bir kişi olmak için çıktığınız serüvende yolun başından sonuna kadar sizin yanınızda olacaktır.

Sağlık, wellness ve ruh/beden bütünlüğünüz için sağlık danışmanlığı veren donanımlı MedAssist çalışanlarımız talepleriniz ve aradığınız çözümler doğrultusunda sizlere göğüs düzeltme ameliyatlarından liposuctiona, her türlü burun ameliyatından göz cerrahisine veya tüm vücut toplama gibi kompleks cerrahi operasyonlarda en doğru çözümü, en doğru yerde, en uygun şekilde sunacaktır.

Plastik ve Kozmetik Cerrahi alanında tek bir doktorun tek bir uygulaması ile değil, tercih ettiğiniz tesisin size uyan ve sizi mutlu edecek çözüm önerisi ile güzellik yolculuğunuza devam edeceksiniz.

Bize Ulaşın

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top