Yüz Estetiği

your medical journey assistant

Medical Aesthetic Operations

Yüz Estetiği

Estetik cerrahlar, talep doğrultusunda yüz ve çevresinde ilişkin birçok değişik tedavi yöntemleri önerebilmektedirler. İdeal yüz ölçüleri ve oranları hesaplanarak yüz germe, kaş kaldırma, çene ve elmacık kemiği cerrahisi, yağ enjeksiyonu gibi operasyonlar yapılmaktadır. Ayrıca, ileri teknoloji ile yaşlanmaya karşı tedaviler sayesinde yeni bir görünüş ve hayat sizlerin olacaktır.

Bize Ulaşın

MedAssist Hakkında

Sizin sağlık ve refahınız üzerinde odaklanan eşsiz ve özel bir seyahat deneyimi.

MedAssist, sizlere en iyi tedaviyi özel fiyatlarıyla sunar. Tecrübeli sağlık ekipleri, siz ve sevdikleriniz için en başarılı hasta bakım paketlerini hazırlar. MedAssist ailesi olarak biz, hastalarımızı işimizin merkezine koyarız ve sadece tedavi etmeyiz aynı zamanda onları önemseriz!

Wellness çağındayız ve bireysel mutluluğunuz fiziksel sağlığınız kadar mutluluğunuzla da alakalı. Sunmakta olduğumuz “Kişisel Sağlık Hizmetleri” ile size genel çözümler sunmuyor, size ve vücudunuzu anlayarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. MedAssist’e gelen her bir birey özeldir ve bu felsefe ile bizim için ne kadar özel olduğunuzu mutlaka sizlere de hissettiriyoruz.

© 2019 MedAssist - All rights reserved.
Scroll to top